Okupljanje građana u znak podrške studentima i đacima

Od strane Ozon
2 komentari

Sremska Mitrovica – Na Trgu Ćire Milekića u Sremskoj Mitrovici večeras su se okupili građani kako bi izrazili podršku studentima i srednjoškolcima koji učestvuju u protestima. Skup su podržali i poljoprivrednici, kao i motoristi, koji su svojim prisustvom želeli da pokažu solidarnost sa mladima.

Protest je započeo u 18 sati minutom ćutanja u znak sećanja na stradale u železničkoj nesreći u Novom Sadu. Nakon toga, okupljeni su krenuli u protestnu šetnju ulicama Kralja Petra i Starog šora, prošavši pored Osnovnog suda i Gradske uprave, da bi se potom vratili na trg. Ceo skup protekao je mirno i bez incidenata, uz prisustvo policije koja je obezbeđivala događaj.

Možda Vam se svidi i

2 komentari

Mima 12.02.2025. - 8:40 pm

Bravo Mitrovice….

Ja 13.02.2025. - 11:37 am

Dragi Mitrovcani, pazite na ubacene elemente sa zastavama za odvlacenje paznje od cilja protesta. Na protestu protiv korupcije treba da bude samo zastava Srbije.

Komentari su zatvoreni.